Ekibimiz

Avukat - Zafer Uğur Eken

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Kardeşi İnşaat Yüksek Mühendisi olduğundan uzun yıllar onunla birlikte inşaat uygulamaları ve teknik resim çizimleri  yapmıştır. 1967 yılında kurulan İstanbul İnşaatçılar Derneğinin ilk üyelerindendir. Bu süreler içinde bir çok bina , antrepo binası , kreyn yolu gibi inşaatların yapımında bulunmuştur.1971 yılında Aile Memleketi olan Konya’ ya dönmüştür.

Serbest Avukat’ lığa Konya Barosunda başlamış. Özellikle İmar Hukuku ve Ceza Hukuku alanında ihtisas kazanmıştır. Avukatlığı sırasında sporla ilgilenmiş Konya Spor Kulübünde İdarecilik yapmış ve aktif olarak siyasi faaliyetlerin içinde bulunmuştur. 1995 yılından sonra tekrar İstanbul’ a gelerek Gayrimenkul Hukuku ve Danışmanlığı’na başlamıştır.Bu vesile ile birkaç yıl Kooperatif Üst Birlik Başkanlığı yapmış , imar planlamaları , konut üretimi üzerinde çalışmıştır. Bu bağlamda Erdem Holding A.Ş. Emlak ve İnşaat Departmanı Yöneticiliği ve Emi Harita şirketi İcra Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü görevini  yürütmüştür.

Belirli bir süre İstanbul Büyükşehir Belediyesi , İstanbul Konut A.ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’nde bulunmuştur. Bir çok Vakıfta , üyelik , mütevelli ve yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.
2005 yılından beri Mimar Gülçin Bahadıroğlu ile birlikte kurucusu olduğu Mir İnşaat şirketinde faaliyet göstermektedir.

Mimar - Gülçin Bahadıroğlu

1981’de Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi’nden  mezun oldu. 1982’de kendi Mimarlık Ofisi’ni kurdu. İnşaat ve proje işleri yaptı.

Bir dönem Resmi Kuruluş’ta İmar Uygulamaları ile ilgili görev yaptı.
Erdem Holding ve KG Mimarlık’ta Mimar olarak görev yaptı. 2005 yılından bu yana Av. Zafer Uğur Eken ile birlikte kurucusu oldukları Mir İnşaat bünyesinde Mimari Tasarım, Restorasyon, İnşaat Uygulama çalışmaları devam etmektedir.

Yönetici Asistanı ve Muhasebe - Bahar Uyğur

1980 yılında İzmir Bornova’da doğdu. 1997 yılında Atatürk Anadolu Meslek Lisesinden mezun oldu. 1997 – 1999 yılları arasında İzmir’de Özel bir firmada görev aldı.

2001 – 2004 yılları arasında Halk Eğitim Merkezinde Öğretmen olarak görev yaptı. 2006 yılına kadar KG Mimarlık’ta çalıştı. 2006 yılından bu güne Av. Zafer Uğur Eken ve Mimar Gülçin Bahadıroğlu’nun kurucusu oldukları  Mir İnşaat Gayrimenkul Proje Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasında Yönetici Asistanı ve Muhasebe bölümünde halen çalışmaktadır.